מעצבים דירה חדשה או משפצים את הדירה הנוכחית שלכם? אין ספק כי אחד החלקים החשובים בעיצוב פנים הוא עיצוב המטבח וזאת משום מרכזיות החדר. תחשבו כמה זמן במהלך היום אתם מבלים במטבח, בין אם בבישול ובין אם באכילה. המטבח הוא החלל שמחבר את הבית יחדיו, ומטבח מעוצב יפה הוא מטבח שמרחיב דעתו של אדם ונותן השראה לבישולים שלא מהעולם הזה. כאשר בוחרים נגר או חברה שמעצבת את המטבח אין מקום לטעויות. כך תעשו זאת נכון

בחירת הנגר לפי סגנון העיצוב

עוד לפני שתפתחו את המחשב ותחפשו חברה לתכנון ועיצוב מטבחים כדאי שתבינו עם עצמכם מהו הסגנון שאתם רוצים לעצב את המטבח שלכם לפיו. ישנם מגוון סגנונות לעיצוב מטבחים, והרבה פעמים מעצבים מתמחים בסגנון מסוים אבל פחות בסגנונות אחרים. כמה דוגמאות לסגנונות נפוצים:
סגנון כפרי: תדמיינו לעצמכם כפרים אירופאיים לפני מאתיים שנה ואת המטבחים שהיו שם; חומר הגלם בו עושים שימוש בדרך כלל בעיצוב כזה הוא עץ, ורצוי עץ מלא. מטבח בעיצוב כפרי לוקח אתכם לימים אחרים, ימים קלאסיים יותר.
סגנון מודרני: מטבח בסגנון מודרני, מינימליסטי ומהוקצע. בסגנון מודרני תראו קווים חדים והצבעים לרוב יהיו בהירים ולפעמים שילוב של צבעים בהירים עם צבעים כהים מאוד. מטבח בסגנון מודרני הוא מטבח בעיצוב עתידני וחדשני ולמעשה זהו ההפך הגמור מסגנון כפרי.
פרובנס: מטבחי פרובנס נקראים על שם אזור פרובנס בדרום צרפת. אלו הם מטבחים המשלבים צבעים בהירים כגון שמנת ולבן עם משטחי עץ, ומציעים מקומות אחסון גדולים לכלים היפים שלכם. תנסו לדמיין כפרים ועיירות פסטורליות בצפון איטליה או בדרום צרפת – זה בדיוק זה.

זהרו מחאפרים

למרבה הצער ישנן נגרים או חברות שיודעים טוב מאוד לגבות מכם מחיר גבוה אך עושים הכל כדי לספק לכם את המוצר הזול ביותר. זה יכול לבוא לידי ביטוי במגוון דרכים. כך למשל ישנם נגרים שישתמשו בעץ זול ויגבו מכם מחיר של חומר גלם איכותי כמו עץ מלא. הם סומכים על זה שאתם לא בקיאים במחירים בשוק, או שלא תזהו את חומר הגלם. עקיצה נוספת זה להשתמש בפרזול של חברה מוכרת כדי לכסות את עצמם, אך לבחור את הדגם הזול ביותר.

מטבחים מעוצבים של יוניק דיזיינס

יוניק דיזיינס – מטבחים מעוצבים היא חברה המתמחה בתכנון וייצור של מטבחים ופעילה כ-20 שנה. מוצריה מיוצרים במגוון סגנונות בהתאם לטעם והעדפת הלקוח. אם אתם בעניין של איכות בלתי מתפשרת זו הכתובת בשבילכם.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *