המגמה העכשווית בעיצוב פנים היא חזרה לשורשים, וזאת ניתן לראות בעיצוב כפרי שעושה שימוש בצבעים חמים וכמובן בחומרי גלם כגון עץ טבעי ומלא. מגמה זו לא פוסחת על המטבח, כאשר יותר ויותר אנשים לא רוצים רק את עיצוב המודרניסטי המהוקצע אלא גם שילוב של עץ מלא ופרזולים עתיקים. כאשר מעוניינים לעצב מטבח כפרי חשוב לפנות למעצב שבקיא בתחום ויש לו ניסיון רב בעיצוב מטבחים כפריים.

שילוב בין צבעים כהים וחמים לבהירים

אם בעבר ההתלבטות היתה אם לעצב את המטבח בצבעים כהים יחסית או בצבעים בהירים, כיום עולם העיצוב מאפשר לנו להפסיק להתלבט ולבחור באפשרות הטובה ביותר: גם וגם.
כך למשל, יוניק דיזיינס מעצבים גם מטבחים המשלבים בין הקו הכפרי הביתי והחמים לבין עיצוב מודרני וחדשני עם קווים מדויקים וגימור מושלם. מטבח כפרי שמנת של יוניק דיזיינס משלב בין ארונות שמנת ומשטחי עבודה מעץ כפרי וחם. תוכלו לבחור מטבח בסגנון פרובנס כפרי עם נגיעות שמנת מט ומשטחי עץ בהתאמה להעדפתכם ולמה שאתם מחפשים.

מטבח כפרי שמנת שמשתלב במרחב

מה שנהדר בשילוב הגוונים של מטבח כפרי שמנת הוא שקל יותר להתאים למרחב, וכך מרחב התמרון שלכם בעיצוב הבית כולו גדל. כך למשל, במידה והמטבח שלכם מתחבר לסלון הוא יוכל להתאים בין אם הסלון שלכם מעוצב באופן מודרני או כפרי.

השילוב שמפיק את המיטב

למטבחים כפריים פרובנס יש מגוון יתרונות שהופכים אותם למטבח מושלם במיוחד:
שילוב מושלם של גוונים: השילוב הזה נהדר בכל מה שקשור לתאורה. כידוע, צבעים כהים נוטים לבלוע אור ולהקטין את המרחב, אך משטח עץ מלא על גבי ארונות בהירים לבנים או בצבע שמנת יוצרים את האיזון המושלם לתאורה מהממת. הארונות כמעט זוהרים לאור השמש ומאירים את משטחי העץ שמתגלים במלוא תפארתם.
מקום לעיצוב אישי: בכל מה שקשור למטבחים כפריים יש המון מקום לטעם אישי ולשילוב חומרים שישברו את מרקם העץ: ברזל ומתכות, זכוכית, חיפויי קיר יוצאי דופן ועוד.
אווירה חמימה ומשפחתית: אין חולק כי מטבחים כפריים נותנים יותר מכל אווירה חמימה של משפחה ואהבה. כאשר אנחנו יושבים לארוחת בוקר או ערב במטבח או בפינת האוכל לידו אנחנו נזרקים כמעט באופן מיידים כמה מאות שנים לאחור לכפרים באירופה כאשר היינו מביאים את האוכל שגודל במו ידינו לבישול.

מטבח כפרי ייחודי ביוניק דיזיינס

יוניק דיזיינס – מטבחים מעוצבים מאפשרים לכם לבחור מטבח מעוצב בהתאמה אישית שיהפוך כל יום וכל זמן שאתם מבלים במטבח לחוויה יוצאת דופן.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *